Donald Trump, ünlü rock grubu Pearl Jam’e ilham olmuş

Pearl Jam’in solisti Eddie Vedder, yeni şarkılarının Donald Trump’ın kurbanı oynamasıyla ilgili olduğunu açıkladı. Vedder, Trump hakkında şunları söyledi: “Kazanmak için bu kadar çaresiz bir adayın olduğunu düşünmüyorum.”

Grubun, 19 Nisan Cuma günü yayınlanan on ikinci albümü Dark Matter’da “Wreckage” isimli şarkının, söz yazarı Vedder, şarkının birlik çağrısını temsil ettiğini söyledi. Vedder, “Amerika Birleşik Devletleri’nde hâlâ seçimi kaybetmediğini söyleyen bir adam var ve insanlar bu mesajı sanki doğruymuş gibi tekrarlıyor ve güçlendiriyor” dedi.

Vedder sözlerine şunları ekledi: “Trump çaresiz durumda. Sırf hapishaneye girmemek için ve iflastan kaçınmak için kazanma konusunda bu kadar çaresiz bir adayın şimdiye kadar olduğunu sanmıyorum. Mağduru oynuyor.”

Eski başkan Trump şu anda 34 kez iş kayıtlarında tahrifat yapmakla suçlandığı davada yargılanıyor. Trump, hafta sonunda Truth Social’da dava hakkında şikayette bulunarak ve başkanlık dokunulmazlığı iddialarını öfkeyle yayınlayarak geçirdi; bu iddialar Yüksek Mahkeme’de de perşembe günü dinlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir